hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon
circle

BERLIN I POCZDAM

image

Czas trawania: 3 dni

Zwiedzanie:

* Poczdam: Park Sanssouci z Neues Palais, Schloss Sannouci, romantycznym Schloss Charlottenhof, pseudowłoskim Orangerie-Schloss, Chinesisches Teehaus – Chinski Domek Herbaciany z posągiem Buddy na dachu oraz Schloss Cecilenhof. Od 1990 roku Poczdam znajduje się na liście światowych zabytków sztuki UNESCO.

* Berlin: Reichstag i Tiergarten, Zamek Charlotenburg, Unten den Linden, Alexanderplatz z wieżą telewizyjną, Checkpion Charcie – Muzeum Muru Berlińskiego, Planet Hollywood, Gendarmenmarkt, Lustgarten, Katedra Berlinska, Nikolaiviertel, Wizyta na Wyspie Muzeów: odwiedzenie jednego z muzeów (np. Muzeum Pergamońskie z obszernymi zbiorami eksponatów sztuki starożytnej, Stare Muzeum, Nowe Muzeum, Stara Galeria Narodowa (malarstwo, rzeźba), Bodemuseum (sztuka wczesnochrześcijańska i koptyjska, malarstwo, rzeźba, kolekcja egipska i bizantyjska), Muzeum Techniki z ekspozycjami przedstawiającymi rozwój techniki na przestrzeni wieków.)

Swiadczenia:

- przejazd autokarem
- 2 noclegi (1 nocleg w Polsce, 1 nocleg w Berlinie)
- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
- opieka pilota - przewodnika,
- ubezpieczenie KL, NNW

 

Cena: od 900 zł

 

Zapisz się na wycieczkę!
Świadczenia:


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda